Володар Гран-прі Міжнародного конкурсу “Твоя мрія”

Художній колектив зразковий хореографічний ансамбль «Вікторія» при КЗ «НВО І-ІІІ ст. №16 – ДЮЦ «Лідер» міської ради міста Кропивницького 3 листопада 2018 року взяв участь  у І Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів хореографічного мистецтва «Твоя мрія», за підтримки: департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА, дитячої філармонії, Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, який відбувся у залі обласної філармонії м.Кропивницького.

Колектив взяв участь у номінаціях «Дитяча хореографія» – ІІ молодша вікова категорія (7-9 років); «Народний танець» – середня вікова категорія (10-13 років); «Сучасна хореографія» – середня вікова категорія (10-13 років); «Народний танець» – старша вікова категорія (14-16 років). Були представлені вісім хореографічних номерів: «Годиннички», «Смурфіки», «Фінська полька», «Гуцульські візерунки», «Зустріч у метро», «Дзеркала», «Вітальний», «Ellinikos horos» («Грецький танець»). Конкурсну програму оцінювало Міжнародне журі (Народні та Заслужені артисти, діячі культури і мистецтв), серед яких: Антоніна Червінська, Наталія Бондаренко, Юлія Кравченко, Ігор Спінул, Наталія Свещинська, Юлія Локарєва, Олександр Ярошенко, Нікола Візаллі (Італія).

Після конкурсних виступів усі діти з нетерпінням чекали на вердикт. Для нашого колективу він виявився позитивним, адже ансамбль «Вікторія» отримав найголовнішу нагороду конкурсу – Гран-прі у «Дитячій хореографії: ІІ молодшій віковій категорії», а також диплом І ступеня у «Сучасній хореографії: середній категорії» та два дипломи ІІ ступеня у «Народному танці: середній та старшій категоріях» та був нагороджений кубком та медаллю конкурсу. У свою чергу художнього керівника ансамблю, кавалера срібної відзнаки «За заслуги», члена Національної спілки хореографів України Вікторію Кохно та балетмейстера-хореографа Вероніку Гладун відзначили дипломами за виховання підростаючого покоління та вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

You may also like...

Залишити відповідь